Ogłoszenia

Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej parafii 7 czerwca 2020 planowane jest 6 października (niedziela) o godz. 13.00)

-------------------------------------------------------------------------

Ogłoszenia Parafialne 15 września 2019

1. Przed tygodniem dla rodziny Marie Shekri Toro z syryjskiego Aleppo zebraliśmy 1675,42. Bóg zapłać. Dzisiaj przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. Jest możliwość zamówienie Mszy Św. w tygodniu o godz. 17.00 w koncelebrze.

3. Dzisiaj spotkanie grupy młodzieżowej o godz. 18.00.

------------------------------------------------------------------------------------------------

I N T E N C J E    M S Z A L N E

Intencje na bieżący tydzień i następne tygodnie znajdują się  w M E N U na stronie głównej pod zakładką:

-------------------------------------------------------

*Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galeriami zdjęć na stronach - Wydarzenia - 2019r, gdzie przedstawiamy fotorelacje z uroczystości z roku bieżącego jak i lat ubiegłych.
Orszak Trzech Króli to największe uliczne jasełka na świecie, nawiązujące tak do chrześcijańskiej tradycji, jak i polskiej obrzędowości, na którą składa się m.in. wspólne kolędowanie oraz wystawianie scen związanych z Bożym Narodzeniem. Fotorelacje z uroczystości III edycji Orszaku Trzech Króli w Sokolnikach Lesie, umieszczono na ogólnopolskiej stronie OTK, gdzie w sumie udział wzięło ponad 470 miejscowości z całej Polski więcej na stronie - sokolniki-las.orszak.org.

Z życia parafii:

Praca formacyjna poszczególnych grup parafialnych:

Żywa Róża: W I niedzielę każdego miesiąca przed Najświętszym Sakramentem różaniec w różnych intencjach.
Parafialny Chór Pasyjny:
Swoje próby ma we wtorki i piątki o godz. 20.00 w salce prób.
Schola Kolorowe Laurki:
Próby ma we wtorki o godz. 18.40 i piątki o godz. 18.00 w salce prób.
Domowy Kościół - Oaza Rodzin:
Spotkania odbywają się w cyklu miesięcznym. Termin spotkania jest uzgadniany na każdym spotkaniu na następny miesiąc. Informacje o możliwości włączenia się Oazy Rodzin udziela Ks. Proboszcz.
Grupa Biblijna:
Najbliższe spotkanie odbędzie się co dwa tygodnie. Terminy spotkań można sprawdzić w intencjach Mszalnych.
Ministranci i lektorzy:
Spotkania dla kandydatów na ministrantów w każdy piątek o godz. 18.00. Kandydaci na lektorów uczestniczą w Dekanalnym Kursie Lektorskim w Ozorkowie. Planowany jest także Kurs Ceremoniarzy. 19 listopada Dzień Jedności Służby Liturgicznej w Katedrze w Łodzi.
Przygotowanie do bierzmowania: spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z  II i III klasy gimnazjum odbędzie się 05 marca 2017 w niedzielę  o godz. 18.00.

Skauci Europy: Informacje o wydarzeniach i działalności Skautów Europy z naszej Parafii - zakładka po lewej.

--------------------------------------------------
*Cały czas napływają do nas zdjęcia i filmy z lat ubiegłych, za które bardzo dziękujemy. Aby nie zakłócać chronologii, zdjęcia i nagrania oznaczane będą dodatkowo gwiazdką (*) np. wywiad w TV Trwam - schola "Kolorowe Laurki".
Wiara i film Zaprezentowany na naszej stronie film pt. "99 balonów", rozpoczyna nowy dział pt. "Wiara i Film" - patrz zakładki po lewej. Serdecznie zapraszam do obejrzenia.
--------------------------------------------------

Tu jesteś: Parafia