logo2_1.jpg

Intencje

Poniedziałek 19 kwietnia 2021

17.00 -  w intencji Żywej Róży rodziców modlących się za swoje dzieci i za ich dzieci

17.00 -

17.30 i 18.30 - próby przed I Komunią Św.

Wtorek 20 kwietnia 2021

17.00 - + Teresa Bartczak

17.00 -

Środa 21 kwietnia 2021

16.30 - Różaniec

17.00 - o uwolnienie i uzdrowienie z nałogów

17.00 - + Piotr Pieszyński w 2 r. śmierci

Czwartek 22 kwietnia 2021

17.00 -  + Barbara (6 r. śmierci) i Marian (40 r. śmierci) Krysztofiak

17.00 - dziękczynna w 23 urodziny Ewy i 2 urodziny Melani

Piątek 23 kwietnia 2021 

17.00 – + Władysława (k), Jan i Mieczysław Matusiak

17.00 - o cudowne uzdrowienie dla Agnieszki

17.30 i 18.30 - próby przed I Komunią Św.

Sobota 24 kwietnia 2021

Spowiedź I komunijna 9.00 i 10.00

17.00 - + Marianna, Władysław, Piotr Ostrowscy

17.00 - o szczęśliwe rozwiązanie dla  Kamili

 Niedziela 25 kwietnia 2021 

 8.30 -  45 r. ślubu Krystyny i Wojciecha Sęk

10.30 - + Stefan (6 r. śmierci) i Barbara (2 r. śmierci) Sęk - I Komunia Św.

12.00 - + Wojciech Kuzański - imieninowa - I Komunia Św.

17.00 - + Halina Karolak 2 r. śmierci, +Kazimierz Karolak

17.00 - o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ks. Marka Rzeźniczaka z racji imienin

----------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 26 kwietnia 2021

17.00 - + Tomasz Kościan

17.00 -

Wtorek 27 kwietnia 2021

17.00 -

17.00 -

Środa 28 kwietnia 2021

17.00 - + Kazimierz Stajuda

17.00 -

Czwartek 29 kwietnia  2021

17.00 - o pomyślne zdanie egzaminów dla Anieli Kamińskiej

17.00 -

Piątek 30 kwietnia 2021

17.00 - + Tadeusz, Danuta i Krzysztof Czekalscy

17.00 - o błogosławieństwo w 50 urodziny Moniki

I Sobota 01 maja 2021

7.30 - Różaniec

8.00 - w intencjach Matki Bożej i wynagradzająca

17.00 - + Janina Kubus 24 r. śmierci

17.30 - Nabożeństwo majowe

19.00 - Msza przy kapliczne w Adolfowie

Niedziela  02 maja 2021

8.30 -  + Kazimiera, Stanisław  i Tomasz Kościan

10.30 - + Tadeusz Kamiński

12.00 - o szczęśliwy przebieg egzaminów maturalnych dla Tymoteusza

16.15 - Nabożeństwo majowe

17.00 - + Stanisław, Krzysztof i Leszek Ostrowscy

19.00 - Msza przy kapliczce w Kaniej Górze

-------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 03 maja 2021 Matki Bożej Królowej Polski

8.30 - + Lesław Dulski 5 r. śmierci

10.30 - O rychłą beatyfikację Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

12.00 - w intencji tegorocznych maturzystów

16.15 - Nabożeństwo majowe

17.00 - 24 rocznica ślubu Agnieszki i Roberta Karolaków

19.00 - Masza przy kapliczce na początku Jasionki

Wtorek 04 maja 2021 św. Floriana

17.00 - + Zenon Banasiak 6 r. śmierci

17.30 - Nabożeństwo majowe

18.00 - w intencji Strażaków

Środa 05 maja 2021

17.00 - + Ewelina Kubiak

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

I Czwartek  06 maja 2021

17.00 - + Wanda i Stanisław Morawczyńscy

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe i za powołania i powołanych

I Piątek 07 maja 2021

8.00 - 17.00 - Adoracja

9.00 - wizyta u chorych

16.00 - spowiedź

17.00 - za dusze w czyśćcu cierpiące i konających

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Sobota 08 maja 2021

17.00 - + Alicja i Antoni Czaplińscy

17.30 - Nabożeństwo majowe

19.00 -  Msza przy kapliczce na Dębniaku + Stanisław i Izydor Hajdys

Niedziela 09 maja 2021

8.30 - + Helena i Stanisław Sęk

10.30 - + Julian i Wiesława Połomscy, + Zenon Kosiorek

12.00 - zmarli z rodzin Napieralskich, Józefowiczów i Krzysiek

16.15 - Nabożeństwo majowe

17.00 - + Stanisława i Józef Niteccy

19.00 - Msza przy kapliczce na Katarzynowie

-----------------------------------------------------------

Poniedziałek 10 maja 2021

17.00 - + Izydor Hajdys imieninowa

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Wtorek 11 maja 2021

17.00 - + Stanisław Barylski z rodzicami imieninowa

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Środa 12 maja 2021

17.00 - + Zdzisław Wiktorski od Sylwii Idzior z rodziną

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Czwartek 13 maja 2021

17.00 - + Maria (1 r. śmierci ) i Włodzimierz Doniak

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Piątek 14 maja 2021

17.00 - + Eugenia i Józef Lewandowscy

17.00 - + Iwona Konieczna

17.30 - Nabożeństwo majowe

Sobota 15 maja 2021

12.00 - chrzest

17.00 - + Zofia, Władysław Lasota, Krzysztof, Anna, Julian Florczak

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Niedziela  16 maja 2021

8.30 - + Jadwiga Jędrzejczak 8 r. śmierci , Piotr Jędrzejczak

10.30 - + Rozalia i Stanisław Górzyńscy, Zofia, Marian i Zygmunt Nowakowscy

12.00 - + Katarzyna i Kazimierz Krółikowscy

16.15 - Nabożeństwo majowe

17.00 - + Janina i Jerzy Florczak, Eleonora i Marian Szymczak

------------------------------------------------------

Poniedziałek 17 maja 2021

17.00 - + Władysława(k) Przybylak

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

18.00 - Próba przed bierzmowaniem

Wtorek 18 maja 2021

17.00 - + Wiesław Wertlewski, Andrzej Leśniewicz

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

Środa 19 maja 2021

16.30 - Różaniec

17.00 - o uwolnienie i uzdrowienie z nałogów

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

18.00 - Próba przed bierzmowaniem

Czwartek 20 maja 2021

17.00 - + Grzegorz, Elżbieta i Wacław Klejman, Aleksander i Helena Krajewscy

17.00 -

17.30 - Nabożeństwo majowe

18.00 - spowiedź przed bierzmowaniem (klasy VIII)

19.00 - spowiedź przed bierzmowaniem (szkoły średnie ponadpodstawowe)

Piątek 21 maja 2021

17.00 - BIERZMOWANIE Ks. Biskup Marek Marczak

17.00 - o błogosławieństwo z racji 16 urodzin Martyny

17.00 -

Po bierzmowaniu tu podczas - Nabożeństwo majowe

Sobota 22 maja 2021

17.00 - 25 r. ślubu Doroty i Krzysztofa Piwowarskich

17.30 - Nabożeństwo majowe

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

19.00 - Adoracja i Różaniec

20.00 - Modlitwa o Dary Ducha Świętego

21.00 - Eucharystia o dary i owoce Ducha Świętego dla całej parafii

Niedziela 23 maja 2021 Zesłanie Ducha Świętego

8.30 - + Fryderyk z rodzicami

10.30 - + Joanna Skonieczka

12.00 - + Leszek (9 r. śmierci), Ewa (6 r. śmierci) i Stefan Kostrzewa

16.15 - Nabożeństwo majowe

17.00 - + Janina (20 r. śmierci) i Stefan (53 r. śmierci) Katner

18.00 - Festiwal: Leśne Spotkania Chóralne - Koncert Chóru UMED i Parafialny Cantabosco.

--------------------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 26 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (24 gregorianka)

17.30 - Różaniec

19.00 - Grupa biblijna Łk 2 - 4,13

Wtorek 27 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (25 gregorianka)

17.30 - Różaniec

Środa 28 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (26 gregorianka)

17.00 - + Tadeusz Antczak z rodzicami, rodziców Kurpińskich i zmarłych z ich rodzin

17.30 - Różaniec

Czwartek 29 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (27 gregorianka)

17.00 - + Antoni Stelmaszczyk

17.30 - Różaniec

Piątek 30 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (28 gregorianka)

17.00 - zm. z rodzin Skusiewiczów, Zasadów i + Marka Kwiatkowskiego

17.30 - Różaniec

Sobota 31 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (29 gregorianka)

17.00 - + Marian Dworczak od chrześniaka z rodziną

17.30 - Różaniec

Niedziela 01 listopada 2020 Wszystkich Świętych

8.30 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (30 gregorianka)

10.30 - + Marianna i Roman Karasiewicz

12.00 - zmarłych z rodzin: Kowalskich, Horbacewiczów, Osmolińskich i Bratczaków

16.15 - Różaniec do Granic Nieba

17.00 – Żywa Róża

--------------------------------------------------------

Poniedziałek 02 listopada 2020

8.00 - za zmarłych kapłanów i parafian w ostatnim roku

17.00 - + Wiktor i Sabina Matusiak i ich rodziców

17.30 - Różaniec z procesją i wypominki za zmarłych

Wtorek 03 listopada 2020

17.00 - + Stanisław i Teresa

17.00 - + Czesław Popławski

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

Środa 04 listopada 2020

17.00 - + Barbara Raś-Kisielińska, Bronisława(k) i Zbigniew Raś

17.00 - o miłosierdzie w godzinę śmierci dla Janusza

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

I Czwartek 05 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga i Jan Drozdowicz, Janina i Antoni Kruk Danuta Malinowska

17.30 - Różaniec do Granic Nieba o powołania i za powołanych

I Piątek 06 listopada

8.00 - 17.00 - Adoracja

16.00 - spowiedź

17.00 - za konających i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 - w intencji Bogu wiadomej

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

I Sobota 03 listopada

7.30 - Różaniec

8.00 - w intencjach Matki Bożej

17.00 - + Piotr Ostrowski

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

Niedziela  08 listopad 2020

8.30 -  + Irena Kądziela w 16 r. śmierci

10.30 - + Irena Szymczak 2 r. śmierci

12.00 - + Ryszard Jarzyński 7 r . śmierci

16.15 - Różaniec do Granic Nieba

17.00 - + Józef Czapliński, Stanisław , Tadeusz, Adam Stańczyk i Helena z dziećmi

-------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 9 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga Wróbel w 1 r. śmierci

17.00 - o miłosierdzie Boże w godzinę śmierci dla Grażyny

Wtorek 10 listopada 2020

17.00 - + Maria Doniak od rodziny Owczarczyków

17.00 - 18 urodziny Zofii Mikinki

Środa 11 listopada 2020

12.00 - za Ojczyznę

17.00 - + Jadwiga-Marzena Czarnecka w 3 r. śmierci

Czwartek 12 listopada 2020

17.00 - + Izydor Hajdys od szwagierki Zofii

17.00 - + Krzysztof Czapliński od uczestników pogrzebu

Piątek 13 listopada 2020

17.00 - + Sabina (9 r. śmierci) i Zenon (5 r. śmierci) Majda, Agnieszka Wierucka 29 r. śmierci

17.00 - o błogosławieństwo Boże i opieka Matki Boże oraz miłosierdzie Boże w godzinę śmierci dla Agnieszki

Sobota 14 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga Karolak 7 r. śmierci

Niedziela 15 listopada 2020

8.30 - + Władysław i Helena Matuszewscy

10.30 - + Jan Rogalski 10 r. śmierci; Stefania(k) i Stefan ,Apolonia Rogalscy

12.00 - + Marian i Helena Trzmielak

17.00 - + Aurelia z mężem i rodzicami i + Aurelia z rodziną

-----------------------------------------------------------

 
Tu jesteś: Parafia Intencje