logo2_1.jpg

Intencje

Poniedziałek 16 listopada 2020

17.00 - + Janina i Czesław Błaszczyk

17.00 - o zdrowie dla Pawła

Wtorek 17 listopada 2020

17.00 - + Helena Ośka - Szaradowicz 3 r. śmierci

Środa 18 listopada 2020

17.00 - + Michał Lisiecki

17.00 - + Wacława Podstawek od sąsiadów

Czwartek 19 listopada 2020

17.00 - + Izydor Hajdys od rodziny Kowalczyków

17.30 - w intencji rodziny Gwóźdź

Piątek 20 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga Wileniec

17.30 - + Maria Doniak od kręgu Domowego Kościoła

Sobota 21 listopada 2020

17.00 - + Jan Jagodziński, Irena i Ignacy Kubus

Niedziela 22 listopada 2020 Chrystusa Króla Wrzechświata

8.30 - + Katarzyna Stasiak, Zygmunt i Franciszek Stasiak

10.30 - + Jerzy Szałkowski 25 r. śmierci; Eufemia Szałkowska 18 r. śmierci

12.00 - + Antonina, Marianna, Franciszek Mroziak z rodzicami

17.00 - + Stnisław i Zofia Zielińscy

------------------------------------------------------

Poniedziałek 23 listopada

17.00 - + Izydor Hajdys od Janusza i Jaromira Kwiatkowskich i ich rodzin oraz kolegów firmy budowlanej

17.30 - o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Doroty i Krzysztofa Piwowarskich

Wtorek 24 listopada

17.00 - + Bogusław Czarnecki w rocznice śmierci

17.30 - o miłosierdzie Boże w godzinę śmierci dla Bartosza

Środa 25 listopada

17.00 - + Izydor Hajdys od rodziny Bąkowiczów

17.30 - + Anna i Stanisław Delejowscy

Czwartek 26 listopada

17.00 - + Zofia Wilińska

17.30 - + Izydor Hajdys od mamy i rodzeństwa

Piątek 27 listopada

17.00 - + Izydor Hajdys od chrześnicy Karoliny z rodziną

17.30 - + Ks. Eugeniusz Makulski

Sobota 28 listopada

17.00 - + Mateusz Stefko, Edmund i Janina Witczak, Józef i Marianna Grabowscy

Niedziela 29 listopada I Niedziela Adwentu

8.30 - o błogosławieństwo dla wnuczki Eweliny i jej męża Daniela

10.30 - + Feliksa, Henryk i Jerzy Maciejewscy

12.00 - o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Pani Natalii Osówniak z racji imienin

17.00 - + Andrzej Stępniak, Robert Czajkowski

--------------------------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 30 listopada

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - + Krystyna i Stefan Jarosik

Wtorek 01 grudnia

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 -  o mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów

Środa 02 grudnia

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - .......................................

I Czwartek 03 grudnia

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - + Włodzimierz Doniak 16 r. śmierci

8.00 - Nabożeństwo o powołanie i za powołanych

I Piątek 04 grudnia

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - w intencji Panu Bogu wiadomej

8.00 - 17.00 - Adoracja, 16.00 - spowiedź

17.00 - za konających i dusze w czyśćcu cierpiące

I Sobota 05 grudnia

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - W intencjach Matki Bożej i wynagradzająca

8.00 - Różaniec

17.00 - + Michał Widawski w 1 r. śmierci

I Niedziela 06 grudnia 2020 II Adwentu

8.30 - 18 urodziny Juli Nemec

10.30 - + Henryk Smoiliński z rodzicami, Henryk Genowefa Matosek z rodzicami

12.00 - + Zbigniew Cesarz

16.15 - Różaniec

17.00 – Żywa Róża

--------------------------------------------------------

Poniedziałek 07 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - + Krzysztof Czapliński od chrzestnej

Wtorek 08 grudnia 2020 - Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - Dziękczynna za otrzymane łaski przez Niepokalane poczęcie NMP

12.00 - Godzina Łaski

17.00 - + Ks. Ryszard Grefkowicz w 15 r.śmierci

Środa 09 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - +

Czwartek 10 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - o błogosławieństwo w 50 r. urodzin dla Pawła

Rekolekcje Adwentowe

11 -13 grudnia 2020 - ks. Maciej Gortyński

Piątek 11 grudnia 2020

8.30 - Godzinki

9.00 - Msza z nauka ogólną: - dziękczynna Bogu za dar łaski zdrowia, pomoc i modlitwy bliźnich

16.00 - spotkanie dla dzieci

17.00 - Msza z nauka ogólną: - + Bożenna Osińska od uczestników pogrzebu

19.30 - Nauka rekolekcyjna dla „zapracowanych” i młodzieży


Sobota 12 grudnia 2020 - Dzień spowiedzi (spowiedź rozpoczyna się 15 minut przed każdą Mszą)


8.30 - Godzinki

9.00 - Msza z nauką ogólną: Wacława Podstawek od uczestników pogrzebu

11.00 - Msza dla chorych: o zdrowie, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księży z Domu Księży Emerytów w Łodzi

13.00 - wizyta u chorych w domach

16.00 - spotkanie dla dzieci

17.00 - Msza z nauką ogólną: + Krzysztof Czapliński od żony

(18.15 - ślub)

19.30 - Nauka rekolekcyjna i spowiedź dla „zapracowanych” i młodzieży

Niedziela  13 grudnia 2020 III Adwentu

8.30 -  + Halina, Franciszek, Piotr, Stefania i Władysław Barańscy

10.30 - + Maria (8 r. śmierci) i Zdzisław Nemec

12.00 - o błogosławieństwo dla Andrzeja (75 urodziny) i Barbary Dzikowskich

17.00 - + Krzysztof i Wojciech Słabecki, Jan Górczyński, Stefania i Jan Guz

-------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 14 grudnia 2020 

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - + Stefan Majewski z racji urodzin od najbliższej rodziny, Józef i Helena Ozimek

Wtorek 15 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - +

Środa 16 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - o błogosławieństwo dla Elżbiety Piwowarskiej z racji urodzin

Czwartek 17 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - w intencji rodziny Gwóźdź

Piątek 18 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - +

Sobota 19 grudnia 2020

7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

7.30 - + Wacława Podstawek od córek

17.00 - + Henryk Durka w 20 r. śmierci

Niedziela 20 grudnia 2020 IV Adwentu

8.30 - + Jan Karolczak w 1 r. śmierci

10.30 - + Jerzy Matusiak w 3r. śmierci; + Stanisław Trzaskowski

12.00 - + Franciszek Antczak; + Franciszek i Mikołaj Michalscy

17.00 - 15 r. ślubu Moniki i Karola Burneckich; 45 r. ślubu Anny i Władysława Kasieczka

-----------------------------------------------------------

Poniedziałek 26 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (24 gregorianka)

17.30 - Różaniec

19.00 - Grupa biblijna Łk 2 - 4,13

Wtorek 27 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (25 gregorianka)

17.30 - Różaniec

Środa 28 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (26 gregorianka)

17.00 - + Tadeusz Antczak z rodzicami, rodziców Kurpińskich i zmarłych z ich rodzin

17.30 - Różaniec

Czwartek 29 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (27 gregorianka)

17.00 - + Antoni Stelmaszczyk

17.30 - Różaniec

Piątek 30 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (28 gregorianka)

17.00 - zm. z rodzin Skusiewiczów, Zasadów i + Marka Kwiatkowskiego

17.30 - Różaniec

Sobota 31 października

17.00 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (29 gregorianka)

17.00 - + Marian Dworczak od chrześniaka z rodziną

17.30 - Różaniec

Niedziela 01 listopada 2020 Wszystkich Świętych

8.30 - + Kazimierz i Marianna Kuzańscy (30 gregorianka)

10.30 - + Marianna i Roman Karasiewicz

12.00 - zmarłych z rodzin: Kowalskich, Horbacewiczów, Osmolińskich i Bratczaków

16.15 - Różaniec do Granic Nieba

17.00 – Żywa Róża

--------------------------------------------------------

Poniedziałek 02 listopada 2020

8.00 - za zmarłych kapłanów i parafian w ostatnim roku

17.00 - + Wiktor i Sabina Matusiak i ich rodziców

17.30 - Różaniec z procesją i wypominki za zmarłych

Wtorek 03 listopada 2020

17.00 - + Stanisław i Teresa

17.00 - + Czesław Popławski

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

Środa 04 listopada 2020

17.00 - + Barbara Raś-Kisielińska, Bronisława(k) i Zbigniew Raś

17.00 - o miłosierdzie w godzinę śmierci dla Janusza

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

I Czwartek 05 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga i Jan Drozdowicz, Janina i Antoni Kruk Danuta Malinowska

17.30 - Różaniec do Granic Nieba o powołania i za powołanych

I Piątek 06 listopada

8.00 - 17.00 - Adoracja

16.00 - spowiedź

17.00 - za konających i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 - w intencji Bogu wiadomej

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

I Sobota 03 listopada

7.30 - Różaniec

8.00 - w intencjach Matki Bożej

17.00 - + Piotr Ostrowski

17.30 - Różaniec do Granic Nieba

Niedziela  08 listopad 2020

8.30 -  + Irena Kądziela w 16 r. śmierci

10.30 - + Irena Szymczak 2 r. śmierci

12.00 - + Ryszard Jarzyński 7 r . śmierci

16.15 - Różaniec do Granic Nieba

17.00 - + Józef Czapliński, Stanisław , Tadeusz, Adam Stańczyk i Helena z dziećmi

-------------------------------------------------------------------

Poniedziałek 9 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga Wróbel w 1 r. śmierci

17.00 - o miłosierdzie Boże w godzinę śmierci dla Grażyny

Wtorek 10 listopada 2020

17.00 - + Maria Doniak od rodziny Owczarczyków

17.00 - 18 urodziny Zofii Mikinki

Środa 11 listopada 2020

12.00 - za Ojczyznę

17.00 - + Jadwiga-Marzena Czarnecka w 3 r. śmierci

Czwartek 12 listopada 2020

17.00 - + Izydor Hajdys od szwagierki Zofii

17.00 - + Krzysztof Czapliński od uczestników pogrzebu

Piątek 13 listopada 2020

17.00 - + Sabina (9 r. śmierci) i Zenon (5 r. śmierci) Majda, Agnieszka Wierucka 29 r. śmierci

17.00 - o błogosławieństwo Boże i opieka Matki Boże oraz miłosierdzie Boże w godzinę śmierci dla Agnieszki

Sobota 14 listopada 2020

17.00 - + Jadwiga Karolak 7 r. śmierci

Niedziela 15 listopada 2020

8.30 - + Władysław i Helena Matuszewscy

10.30 - + Jan Rogalski 10 r. śmierci; Stefania(k) i Stefan ,Apolonia Rogalscy

12.00 - + Marian i Helena Trzmielak

17.00 - + Aurelia z mężem i rodzicami i + Aurelia z rodziną

-----------------------------------------------------------

 
Tu jesteś: Parafia Intencje