logo2.jpg

Intencje

Poniedziałek 08 października 2018

17.00 - o Błogosławieństwo z racji 1 urodzin Jasia

17.30 - Różaniec

Wtorek 09 października

17.00 - + Henryk Majewski

17.30 - Różaniec

Środa 10 października

17.00 -  + Jan Banacki

17.30 - Różaniec

Czwartek 11 października

17.00 -  + Stefan i Stanisław(m) Błaszczyk, Marcin i Weronika Błaszczylk

17.30 - Różaniec

Spotkanie Grupy Biblijnej 11 października (czwartek) godz. 19.00 - Ewangelia Mateusz rozdziały 8 i 9.

Piątek 12 pażdziernika

17.00 - + Sylwester Derlecki 22 r. śmierci

17.30 - Różaniec

Sobota 13 października

17.00 - + Sabina (10 r śmierci) i Wiktor Matusiak 10 r. śmierci, Michalina, Stanisław i Marianna Matusiak i za teściów

17.30 - Różaniec

Niedziela  14 października 2018

8.30 - + Teresa Walisiak, Bogdan Łatka

10.30 - + Anna (35 r śmierci) i Józef Michalscy, Jan Czapliński

12.00 - + Ks. Grzegorz Ząbecki 2 r. śmierci

16.15 - Różaniec

17.00 - + Jadwiga i Piotr Jędrzejczak

------------------------------------------

Poniedziałek 15 października

17.00 - + Jadwiga Owczarczyk i Jan Przybysz

17.30 - Różaniec

Wtorek 16 października

17.00 - + Teresa Kucińska 20 r. śmierci

17.30 - Różaniec

Środa 17 października

17.00 - o uwolnienie i uzdrowienie z nałogów

17.30 - Różaniec (j.w.)

Czwartek 18 października

17.00 -  + Paweł Kuzański

17.30 - Różaniec

Piątek 19 października

17.00 - imieninowa Proboszcz

17.30 - Różaniec

Sobota 20 października

17.00 - + Anna i Stanisław Adamscy

17.30 - Różaniec

Niedziela  21 października  2018

8.30 - + Antonina Nowakowska 11 r. śmierci; Konstancja Nowakowska

10.30 - 8 r. ślubu Anny i Marka Woźniak o błogosławieństwo dla Magdaleny i Krzysztofa

12.00 - + Bronisława (k) Stankiewicz 46 r. śmierci

16.15 - Różaniec

17.00 - o błogosławieństwo z racji 27 urodzin dla Marcina od dziadków

18.00 - Spotkanie Kręgu Domowego Kościoła

--------------------------------------------------

Poniedziałek 22 października 2018

17.00 -  + Stanisław Granosik

17.30 - Różaniec

Wtorek 23 października

17.00 -  + Kazimierz Jaśczak od uczestników pogrzebu

17.30 - Różaniec

Środa 24 października

17.00 - + zmarłych z rodziny Skusiewiczów i Zasadów oraz Kapitana Żeglugi Wielkiej Marka Kwiatkowskiego

17.30 - Różaniec

Czwartek 25 października

17.00 - + Sabina, Marian, Jan i Ewelina Kubiak

17.30 - Różaniec

Piątek  26 października

17.00 - + Stefan Szymczak w 16 r. śmierci

17.30 - Różaniec

Sobota 27 października

15.00 - 10 r. ślubu Katarzyny i Przemysława Szarłat

17.00 - + Irena i Ignacy Kubus

17.30 - Różaniec

Niedziela 28 października 2018

8.30 - + Stanisław Hajdys z rodzicami

10.30 - + Irena Kądziela w 14 r. śmierci

12.00 - + Anna i Stanisław Delejowscy

13.00 - spotkanie dla rodziców (p.Ogrodowczykowe) i dzieci I Komunijnych

15.00 - Msza Kręgu Domowego Kościoła bł. Zeli i Ludwika Martin

16.15 - Różaniec

17.00 -  + Ignacy i Irena Kubus

----------------------------------------------------

Poniedziałek 29 października 2018

17.00 -  ZACK PIERRE (od Zachariasza)- przez wstawiennictwo świetych

17.30 - Różaniec

Wtorek 30 października

17.00 -  + Elżbieta Perlińska w 1 r. śmierci, + Marian i Czesława Perlińscy

17.30 - Różaniec

Środa 31 października

17.00 - + Stanisław Graczyk w 19 r. śmierci i jego rodziców; + Józef, Sylwina(k) i Jan Luśtyk, Janina Morawska

17.30 - Różaniec

Czwartek 01 listopada 2018 Wszystkich Świętych

8.30 - + Jadwiga Włodarczyk w 1 r. śmierci

10.30 - + Stanisław i Zofia Zielińscy

12.00 - + Barbara Raś- Kisielińska, Bronisława (k)  i Zbigniew Raś

17.00 - + Stanisław i Henryka Woźniak, Czesław i Jadwiga Sass z rodzicami

I Piątek  02 listopada Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

7.30 - za kapłanów i zmarłych parafian w ostatnim roku

8.00 - 17.00 - Adoracja

16.00 - spowiedź

17.00 - za konających i dusze w czyśćcu cierpiące

po Mszy procesja z modlitwami za zmarłych (wypominki roczne i jednorazowe)

I Sobota 03 listopada

7.30 - Różaniec

8.00 - w intencjach Matki Bożej

17.00 - + Józef Czapliński, Stanisław Stańczyk, Adam i Helena Stańczyk z dziećmi

I Niedziela 04 listopada 2018

8.30 - + Ks. Edmunda Suchorskiego

10.30 - + Ryszard Jarzyński w 5 r. śmierci

12.00 - zmarłych z rodzin Osówniaków, Kostrzewów, Jurków i Graszków

16.15 - Różaniec

17.00 -  w intencji Ojczyzny od Żywej Róży

----------------------------------------------------

Poniedziałek 05 listopada 2018

17.00 - + Marianna i Roman Karasiewicz, Tadeusz Broncel

Wtorek 06 listopada

17.00 - + Stanisława (k) i Jan Witczak

Środa 07 listopada

17.00 - + Sławomir Walaszczyk

Czwartek 08 listopada

17.00 - + Jan Błaszczyk od córek z rodzinami

Piątek 09 listopada

17.00 - + Stanisław Granosik

MISJE MIŁOSIERDZIA

Sobota 10 listopada

17.30 - Rozpoczęcie - przywitanie przed kościołem Obrazu Miłosierdzia Bożego i relikwii Św. Siostry Faustyny

18.00 - Msza św. na rozpoczęcie Misji (nie będzie Mszy św. o 17.00)

21.00 - Apel Misyjny

Niedziela 11 listopada Święto Niepodległości Bóg jest miłością (nauki wstępne)

8.30 - + Piotr Ostrowski 12 r. śmierci

10.30 - + Marianna, Agnieszka, Władysław Kubiak, Józefa, Władysław i Stanisław Granosik

12.00 - Uroczysta Msza z racji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę

13.00 - Program Patriotyczny wykonaniu Chóru Cantabosco, Scholi Kolorowych Laurek, i Skautów Europy

Jest to jednocześnie XV rocznica powstania naszego Chóru Parafialnego.

15.00 - Godzina Miłosierdzia (od 15.45 do 17.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

17.00 - + Jadwiga Karolak w 5 r. śmierci

21.00 - Apel Misyjny

--------------------------------------------------------------------------------------

Od poniedziałku Różaniec (jedna tajemnica) 15 minut przed każdą Mszą św. i wprowadzenie do Mszy św.

Poniedziałek - 12 listopada 2018 r.

Dzień ufności

9.00 - Msza św.  z nauką ogólną dla dorosłych, + Teresa i Franciszek Turzańscy

15.00 - Godzina Miłosierdzia (od 15.45 do 17.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

17.00 - Spotkanie misyjne dla dzieci (bez Mszy)

(od 17.45 do 19.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

19.00 - Msza św. z nauką ogólną dla dorosłych i młodzieży (podczas Misji nie będzie Mszy o 17.00), + Jadwiga- Marzena Czarnecka

21.00 - Apel Misyjny

Wtorek - 13 listopada 2018 r.

Pokuta drogą do Miłosierdzia Bożego

Dzień spowiedzi w środę

9.00 - Msza św. z nauką ogólną dla dorosłych, ................................

15.00 - Godzina Miłosierdzia (od 15.45 do 17.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

17.00 - Spotkanie misyjne dla dzieci (bez Mszy św.)

(od 17.45 do 19.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

19.00 - Msza św. z nauką ogólną dla dorosłych i młodzieży (podczas Misji nie będzie Mszy św. o 17.00), + Stanisława i Jan Wołowscy

po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy przebłagalne

21.00 - Apel Misyjny

Na Misjach do środy nie spowiadamy!!!

Środa - 14 listopada 2018 r.

Dzień spowiedzi

(spowiadamy 15 minut przed każdą Mszą św.)

9.00 - Msza św. dla chorych z udzieleniem Sakramentu Chorych, ......................................

15.00 - Godzina Miłosierdzia - Dziękczynienie za pojednanie

(od 15.45 do 17.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

17.00 - Spotkanie misyjne dla dzieci (bez Mszy); od 16.45 - spowiedź

(od 17.45 do 19.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

19.00 - Msza z nauką ogólną (podczas Misji nie będzie Mszy o 17.00), + Czesława Milczarek od uczestników pogrzebu

21.00 - Apel Misyjny

Czwartek - 15 listopada 2018 r.

Miłosierdzie okazywane ludziom w różnych powołaniach

Dzieci i młodzież zapraszamy na Msze św. w czwartek, piątek i sobotę (całymi rodzinami).

Odnowienie ślubów małżeńskich (przychodzimy całymi rodzinami)

9.00 - Msza św. z nauką dla rodzin, ..................................

15.00 - Godzina Miłosierdzia (od 15.45 do 19.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

19.00 - Msza z nauką dla rodzin (podczas Misji nie będzie Mszy o 17.00), + Czesława Milczarek od Żywej Róży

21.00 - Apel Misyjny

Piątek - 16 listopada 2018 r.

Zawierzenie Miłosierdziu Bożemu parafii i rodzin

Przychodzimy całymi rodzinami; poświęcenie obrazów i błogosławieństwo rodzin.

9.00 - Msza św. z nauką ogólną, ....................................

15.00 - Godzina Miłosierdzia (od 15.45 do 19.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

19.00 - Msza z nauką dla rodzin (podczas Misji nie będzie Mszy o 17.00), + Zofia Szafraniec ze Skawicy

21.00 - Apel Misyjny


Sobota- 17 listopada 2018 r.

Zakończeni Misji Miłosierdzia


9.00 - Msza św. z nauką ogólną; modlitwy przy Krzyżu Misyjnym, .................................

(od 10.00 do 15.00 - Adoracja indywidualna przy obrazie "Jezu Ufam Tobie")

od 10.00 - odwiedziny chorych w domach

15.00 - Godzina Miłosierdzia

16.00 - Msza na zakończenie, pożegnanie obrazu i relikwii Św. Siostry Faustyny (nie będzie Mszy o 17.00), za parafian i gości

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Tu jesteś: Parafia Intencje
stat4u