logo2_1.jpg

Zawierzenie Miłosierdziu Bożemu, parafii i rodzin

Ksiądz Proboszcz Piotr May – Majewski 16 listopada 2018 roku na wieczornej Mszy Świętej zawierzył naszą parafię Bożemu Miłosierdziu. Klęcząc przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego powierzył nas wszystkich jego opiece.


Jezu Miłosierny! – ufamy Tobie!
Matko Miłosierdzia – wspomagaj nas!
Święty Józefie opiekuje się nami!


Wszyscy parafianie obecni na mszy też zawierzyli Bożemu Miłosierdziu i złożyli obietnicę, że będą miłosierni wobec siebie, swoich bliskich i innych ludzi. Przyrzekali, że będą często korzystać z Miłosierdzia Bożego w sakramentach świętych, a Jezus zawsze znajdzie kochające Go serca…

Na koniec Ksiądz Misjonarz i Ksiądz Proboszcz poświecili obrazy z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i pobłogosławili podchodzące do ołtarza rodziny.

Wszyscy obecni mieli ostatnią szansę, aby wpisać swoje podziękowania i prośby do Księgi Miłosierdzia. (Fotorelacja Małgorzata Hofman)

16 Listopada - Zawierzenie Miłosierdziu Bożemu, parafii i rodzin
 
Tu jesteś: Parafia Ogłoszenia Wydarzenia archiwalne Zawierzenie Miłosierdziu Bożemu, parafii i rodzin