logo2_1.jpg

Zakończenie Misji Miłosierdzia

Bardzo szybko minęło te osiem dni, kiedy obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie Błogosławionej Siostry Faustyny gościły w naszej świątyni. Był to intensywny czas - msze święte, spotkania misyjne, godziny miłosierdzia, nauki i apele. Chyba każdy z naszych parafian choć raz odwiedził kościół, aby stanąć przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i w modlitwie powierzyć mu swoje troski i prośby oraz podziękować za jego opiekę. Wszystkim tym wydarzeniom przewodniczył Ksiądz Misjonarz Marian Kozina, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za ten czas spędzony w naszej parafii i nauki, które nam przekazał. W sobotę 17 listopada 2018 roku Msza Święta zakończyła Misje Miłosierdzia. Obraz i relikwie zostały pożegnane przez tłumnie zgromadzonych parafian i pojechały dalej do Parafii w Solcy Wielkiej, aby kolejni wierni mogli pomodlić się przed obliczem Jezusa Miłosiernego. My ten czas zapamiętamy jako czas modlitwy, skupienia i wspólnoty duchowej. Pamiątkowa tabliczka będzie przypominać nam tym niezwykłym wydarzeniu. (Fotorelacja Małgorzata Hofman)


,,Jezu ufam Tobie”


17 Listopada - Zakończenie Misji Miłosierdzia
 
Tu jesteś: Parafia Ogłoszenia Wydarzenia archiwalne Zakończenie Misji Miłosierdzia