Bierzmowanie - kandydaci

Terminy dotyczące przygotowania do bierzmowania w Sokolnikach Lesie:

11 kwietnia (niedziela) godz. 18.00 - spotkanie przed ołtarzem polowym z zachowaniem reżimu sanitarnego

w dniach 10 -15 maja o godz. 18.00 spotkanie - rozmowa - egzamin z ks. proboszczem również przed ołtarzem polowym z zachowaniem reżimu sanitarnego (koniecznie zabieramy uzupełnione indeksy).

DOTYCZY UCZNIÓW INNYCH SZKÓŁ NIŻ SZKOŁA W SŁOWIKU (VIII klasy) !!!

Na str. 4 Indeksu znajduje się Zgłoszenie Kandydata przez katechetę a na str. 22 – 23 Opinia Katechety o kandydacie. Ponieważ osobisty kontakt z katechetami jest utrudniony a nawet niemożliwy bardzo proszę, aby Wasi katecheci potwierdzili Wasz udział w katechezie szkolnej bądź przez Was przesyłając Wam taki dokument mailem z nazwą szkoły i ich podpisem oraz ewentualnie telefonem lub mailem do katechety albo skontaktowali się ze mną tą drogą mój mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 607 602 705.

17 maja (poniedziałek) godz. 18.00 - I próba

19 maja (środa) godz. 18.00 - II próba

20 maja (czwartek) godz. 18.00 - spowiedź (dla kandydatów ze szkół średnich o 19.00)

21 maja (piątek) godz. 17.00 - Bierzmowanie przed ołtarzem polowym - Ks. Biskup Marek Marczak

Podczas spotkania – rozmowy – egzaminu (10 -15 maja godz. 18.00), każdy kandydat wylosuje jedno z poniższych pytań:

1. Czym dla Ciebie jest sakrament bierzmowania ?
  2. Jak rozumiesz wybór Chrystusa na swojego Pana i Zbawiciela ?
  3. Co rozumiesz pod sformułowaniami: wiarę wyznawać, bronić jej i według jej zasad żyć ?
  4. Wymień dary Dycha Świętego (7) ?
  5. Kim jest dla Ciebie Jezus Chrystus ?
  6. Sam ułóż jakieś pytanie na które chcesz odpowiedzieć?

Tu jesteś: Parafia Bierzmowanie - kandydaci