Intencje na bieżący tydzień i następne tygodnie


Poniedziałek 30 stycznia 2023

8.00 –

17.00 – + Anna i Kazimierz Markiewicz

Wtorek 31 stycznia 2023

8.00 –

17.00 –

Środa 01 luty 2023

17.00 – + Przemysław Wiśniewski 4 r. śmieci

I Czwartek 02 luty 2023 MB Gromnicznej Ofiarowanie Pańskie

16.30 – Nabożeństwo o powołania i za powołanych

17.00 – + Marianna i Stanisław Jagodzińscy

19.00 – + Sabina Pobrotym od uczestników pogrzebu

I Piątek 03 luty 2023

8.00 -17.00 – Adoracja

16.00 – spowiedź

17.00 – za konających i dusze w czyśćcu cierpiące

I Sobota 04 luty 2023

7.30 – Różaniec

8.00 – w intencjach Matki Bożej i wynagradzająca

17.00 – 18 urodziny Katarzyny i o błogosławieństwo dla rodziny

Niedziela 05 luty 2023 

8.30 – + Ryszard Kowalewski

10.30 – + Janina Wójcik 2 r. śmierci, Bolesław Wójcik, Andrzej, Teresa i Józefa Sęk

12.00 – + Włodzimierz Sobański

13.00 – spotkanie dla rodziców i dzieci I komunijnych

16.15 – Różaniec

17.00 –  w intencji Ojczyzny od Żywej Róży

18.00 – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

——————————-

Poniedziałek 06 luty 2023

17.00 – + Anna Śmietańska

17.00 – + Alicja Antczak od uczestników pogrzebu

Wtorek 07 luty 2023

17.00 – + Sabina Pobrotyn od sąsiadów

17.00 – + Tadeusz Podsiedlik od uczestników pogrzebu

Środa 08 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Czwartek 09 luty 2023

17.00 –

17.00 –

19.00 – Grupa biblijna J 9

Piątek 10 luty 2023

17.00 – + Stanisław Widawski 21 r. śmierci

17.00 –

Sobota 11 luty  2023 Matki Bożej z Lourdes Dzień Chorego

17.00 – + Małgorzata Sztern – Dana od uczestników pogrzebu

17.00 – o błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Otto: Ryszardy(k), Jacka, Marty, Justyny i Zosi

Niedziela 12 luty 2023

8.30 – + Ewa Grymm 20 r. śmierci

10.30 – + Stanisława (k) Antoni i Czapliński; + Walentyna, Jerzy, Franciszek Grzelak

12.00 – + zmarłych z rodziny Kuzańskich

17.00 – + Maria i Andrzej Karaś; + Danuta i Alfred Krasowscy

18.00 – Modlitwa Małżonków

———————————————

Poniedziałek 13 luty 2023

17.00 – za dzieci rodziców modlących się za dzieci różańcem

17.00 –

17.30 – Różaniec rodziców za dzieci

Wtorek 14 luty 2023

17.00 – o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zenona Olczaka w 100 rocznice urodzin

17.00 –

Środa 15 luty 2023

16.30 – Różaniec

17.00 – o uwolnienie i uzdrowienie z nałogów zwłaszcza dla pensjonariuszy Sokolnickiego MONAR-u

17.00 -+ Stanisław Tatarewicz

Czwartek 16 luty 2023

17.00 – + Tadeusz Penczak od uczestników pogrzebu

17.00 –

Piątek 17 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Sobota 18 luty 2023

17.00 – + Janusz i Sabina Pobrotyn za jego rodziców, teściów i rodzeństwo

17.00 –

Niedziela 19 luty 2023

8.30 – + Władysław i Helena Matuszewscy

10.30 – + Mirosław Ossowski 7 r. śmierci

12.00 – + Jadwiga Ledakowicz 3 r. śmierci

17.00 – + Tomasz Kościan 2 r. śmierci

18.00 – Spotkanie grupy młodzieżowej po bierzmowaniu

————————–

Poniedziałek 20 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Wtorek 21 kuty 2023

17.00 – urodziny Ireneusza Sołka

17.00 –

Środa Popielcowa 22 luty 2023

9.00 –

17.00 – + zm. z rodziny Szychowskich, Gwardys, Makowskich, Gawrońskich i Marciniaków

19.00 –

Czwartek 23 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Piątek 24 luty 2023

17.00 – Droga Krzyżowa

17.30 – o Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Anny i Mariusza

17.30 –

19.00 – Droga Krzyżowa

Sobota 25 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Niedziela 26 luty 2023 I Niedziela Wielkiego Postu

8.30 – + Roman Karasiewicz, Tadeusz Broncel

10.30 – + Wojciech Kuzański 5 r. śmierci

12.00 – + Kazimierz Osówniak (33 r. śmierci ) imieninowa

16.15 – Gorzkie Żale

17.00 –  + Bożena i Lesław Zych

————————————-

Poniedziałek 27 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Wtorek 28 luty 2023

17.00 –

17.00 –

Środa 01 marca 2023

17.00 – o błogosławieństwo z racji urodzin dla Michaliny

17.00 –

Czwartek 01 marca 2023

16.30 – Nabożeństwo o powołania i za powołanych

17.00 – + Józefa(k) Michalak w 1 r. śmierci

I Piątek 03 marca 2023

8.00 – 17.00 – adoracja; 16.00 -spowiedź

17.00 – Droga Krzyżowa

17.30 – za konających i dusze w czyśćciu cierpiące

17.30 –

19.00 – Droga Krzyżowa
I Sobota 04 marca 2023

7.30 – Różaniec

8.00 – w intencjach Matki Bożek i wynagradzająca

17.00 – 70 urodziny Anny Różyckiej i 75 urodziny Józefa Różyckiego o błogosławieństwo i potrzebne łaski

I Niedziela 05 marca 2023 II Niedziela Wielkiego Postu

8.30 – 10 urodziny Magdaleny i 6 urodziny Krzysztofa o błogosławieństwo i potrzebne łaski

10.30 – 18 urodziny Kamili Sadowskiej

12.00 – + Marzenna i Zbigniew Cesarz oraz zmarłych z ich rodzin

16.15 – Gorzkie Żale

17.00 – w intencji Ojczyzny od Żywej Rózy

18.00- Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

—————————————–

Msze Święte

Niedziela: godz.8.30, 10.30, 12.00 (Msza św. dla dzieci) i 17.00

Dni powszednie: godz. 17.00

————————-

Spowiedź

Spowiedź w tygodniu odbywa się od godz. 16.45 do 17.00. Nie ma spowiedzi podczas Mszy. W niedzielę spowiedź podczas Mszy o godz. 8.30, 10.30 i 12.00 a wieczorem od 16.45 do 17.00 (sporadycznie podczas Mszy św. wieczornej w niedzielę).


Kancelaria Parafialne

Kancelaria czynna od poniedziałku do soboty po Mszy wieczorne ok. 17.30 a miesiącach maj, czerwiec i październik po nabożeństwach ok. 18.00. W niedzielę nieczynna chyba, że drobne sprawy np. intencje, zaświadczenia lub ustalenie terminów. Zawsze można umówić się telefonicznie: 607602705.

o