Stowarzyszenie SOKOLNIKI.ART w Sokolnikach Lesie

W dniu 30.10.2020 roku swoją działalność rozpoczęło Stowarzyszenie SOKOLNIKI.ART.
Celem Stowarzyszenia jest między innymi:
•    wychowanie dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez krzewienie śpiewu oraz muzyki sakralnej, ludowej, patriotycznej, młodzieżowej
•    rozwój i stałe podnoszenie umiejętności artystycznych
•    czynny udział w życiu społecznym, kulturalnym oraz liturgicznym parafii
•    działania wspierające budowanie więzi międzypokoleniowej
Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:
•    organizację pracy chóru parafialnego Cantabosco i chóru dziecięcego Kolorowe Laurki
•    zapewnienie oprawy muzycznej podczas liturgii i nabożeństw
•    udział i organizację  imprez kulturalnych, festiwali,  konkursów i przeglądów muzycznych

Organem wykonawczym Stowarzyszenia jest Zarząd, powoływany za pozytywną opinią księdza proboszcza.

SOKOLNIKI.ART można wspierać:
•    wpłatami bezpośrednimi na cele statutowe
•    darowizną na cele statutowe, która może być odliczona od podatku dochodowego.

Stowarzyszenie SOKOLNIKI.ART
ul. Tadeusza Kościuszki 1
95-035 Sokolniki Las

PKO BP 31 1020 3440 0000 7302 0266 8572