Poniedziałek 18 październik 2021

17.00 -dziękczynna za zdrowie babci Jadzi i o powrót do zdrowia

17.00 -+ Teresa Dworczak od Żywej Róży

17.30 – Różaniec

Wtorek 19 październik 2021

17.00 – imieninowa

17.00 -+ Julia i Władysław Rosiek

17.30 – Różaniec

Środa 20 październik 2021

17.00 – o uwolnienie i uzdrowienie z nałogu

17.00 -+ Anna, Andrzej i Stanisław Rosiek

17.30 – Różaniec

Czwartek 21 październik 2021

17.00 – + Ryszard Kowalewski

17.00 -+ Teresa i Józef Mróz

17.30 – Różaniec

Piątek 22 październik 2021

17.00 – + Józef i Zdzisława Byrscy, Maria Stachowicz

17.00 -+ Jan i Janina Krzeszewscy

17.30 – Różaniec

Sobota 23 październik 2021

16.00 – ślub

17.00 – 50 lecie ślubu Marka i Danuty Kłobukowscy

17.30 – Różaniec

Niedziela  24 października 2021

8.30 –  o błogosławieństwo w 11 r. ślubu Anny i Marka i ich dzieci

10.30 – + Irena Kądziela 17 r. śmierci

12.00  – zm. z rodziny Błaszczyków i Kuzańskich

16.15 – Różaniec

17.00 – + Krzysztof Czapliński w 1 r. śmierci

——————————————————————-

Poniedziałek 25 październik 2021

17.00 – + Kazimierz Stajuda

17.00 – + Halina, Andrzej i Maria Mróz

17.30 – Różaniec

Wtorek 26 październik 2021

17.00 – + Józef Wróbel od Jadwigi Muszyńskiej i rodziny Nowińskich

17.00 -+ Genowefa Kazimierczyk w 1 r. śmierci

17.30 – Różaniec

Środa 27 październik 2021

17.00 -dziękczynna za dar życia Waldemara i otrzymane dobro z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

17.30 – Różaniec

Czwartek  28 październik 2021

17.00 – + Józef Wróbel od Wandy i Tomasza Muszyńskich

17.00 – + Paweł Rudnicki

17.30 – Różaniec

Piątek 29 październik 2021

17.00 -+ Teresa Kucińska

17.00 – o zdrowie dla Romana

17.30 – Różaniec

Sobota 30 październik 2021

17.00 – + Jadwiga – Marzena Czarnecka w 4 r. śmierci

17.00 – o zdrowie dla Marka

17.30 – Różaniec

Niedziela 31 października 2021

8.30 – + Stefania i Bolesław Chodowaniec

10.30 – + Anna (10 r. śmierci) i Stanisław (33 r. śmierci) Delejowscy

12.00 – o błogosławieństwo w 13 r. ślubu Jolanty i Łukasz Zimicz i 12 urodziny Krzysztofa

16.15 – Różaniec

17.00 – + Mirosława(k) Niewiadomska, + Józef i Józefa Jurkowscy


Poniedziałek 01 listopada 2021 Wszystkich Świętych

8.30 – + Marianna Karasiewicz

10.30 – + Stanisław Graczyk, Sylwia i Józef Graczyk

12.00 –

17.00 –

Wtorek 02 listopada 2021 Dzień Zaduszny

8.00 – za zmarłych parafian w ostatnim roku oraz zmarłych kapłanów związanych z nasza parafią

17.00 – + Julia i Wiesław Połomscy, + Zenon Kosiorek, + Franciszka(k) i Roman Rogalscy

17.30 – Procesja z modlitwa za zmarłych w kościele

Środa 03 listopada 2021

17.00 –

17.00 –

19.00 – Grupa biblijna Łk 14 i 15

I Czwartek 04 listopada  2021

16.30 – Nabożeństwo o powołania i za powołanych

17.00 – + Franciszek i Wacława w 1 rocznice śmierci Podstawek

I Piątek 5 listopada 2021

8.00 -17.00 – Adoracja; 16.00 – spowiedź

17.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące i konających

17.00 –

I Sobota 06 listopada 2021

7.30 – Różaniec

8.00 – w intencjach Matki Bożej i wynagradzająca

17.00 –  + Stanisław i Tadeusz Stańczyk, Józef Czapliński, Adam, Helena Stańczyk z dziećmi
 

I Niedziela  07 listopada 2021

8.30 – + Maria – Janina i Czesław Błaszczyk

10.30 – + Marianna Kubiak

12.00 – + Ryszard Jarzyński w 8 r. śmierci i o błogosławieństwo z racji urodzin dla Jolanty

13.00 – spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych

16.15 – Różaniec

17.00 – za Ojczyznę i o ustanie pandemii od Żywej Róży

18.00 – Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

—————————————————–

(malowanie kaplicy św. Jana Pawła II)

Poniedziałek 08 listopada 2021

17.00 –

17.00 –

Wtorek 09 listopada 2021

17.00 –

17.00 –

Środa 10 listopada 2021

17.00 –

17.00 –

Czwartek 11 listopada 2021 Święto Niepodległości

12.00 – Msza w intencji Ojczyzny

Po Mszy Uroczysty Koncert w wykonaniu Chóru Cantabosco i Orkiestry Dętej

17.00 – + Władysław Stegliński 36 r. śmierci

Piątek 12 listopada  2021

17.00 – + za zmarłych z rodziny Ras i Krupa

17.00 – o błogosławieństwo dla p. Doroty z racji urodzin

17.30 – Różaniec

Sobota 13 listopada 2021

15.00 – chrzest

16.00 – ślub

17.00 – + Jadwiga Karolak w 8 r. śmierci

17.30 – Różaniec rodziców za dzieci

Niedziela 14 listopada  2021

8.30 – + Joanna Skonieczka

10.30 – + Jan (11 rocznica śmierci) i jego rodziców oraz Apolonie Rogalskich

12.00 – + Piotr Ostrowski 15 r. śmierci

17.00 – + Stanisław(k), Ignacy, Władysław, Józef i Eugenia Lewandowscy

————————————————————————————–

(malowanie kościoła)

Poniedziałek 15 listopada 2021

17.00 –

17.00 –

Wtorek 16 listopada 2021

17.00 –

17.00 –

Środa 17 listopada 2021

16.30 – Różaniec

17.00 – o uwolnienie i uzdrowienie z nałogów

17.00 –

Czwartek 18 listopada 2021

17.00 –  + Michał Lisiecki 8 r. śmierci

17.00 –

Piątek 19 listopada 2021 

17.00 –

17.00 –

Sobota 20 listopada 2021

17.00 – + Stanisław Matusiak od uczestników pogrzebu

17.00 – + Kazimierz Piotrowski od uczestników pogrzebu

Niedziela 21 listopada 2021 

 8.30 – + Władysław i Helena Matuszewscy

10.30 – + Antonina, Marianna i Franciszek Mroziak z rodzicami

12.00 – + Marian i Helena Trzmielak

17.00 – +  Janusz Gleń (imieninowa)