———————–

Poświęcenie pojazdów w niedzielę 21 lipca po każdej Mszy Św.

——————

POMOC DLA UKRAINY:

W kościele znajdują się w kilku miejscach puszki na ofiary dla Ukrainy. Codziennie o godz. 16.30 – Różaniec w intencji pokoju w Ukrainie ( w I niedzielę miesiąca o 16.15).

=======================

Niedziela: godz.8.30, 10.30, 12.00 (Msza św. dla dzieci) i 17.00

Dni powszednie: godz. 17.00

————————-

Spowiedź w tygodniu odbywa się od godz. 16.45 do 17.00. Nie ma
spowiedzi podczas Mszy. W niedzielę spowiedź podczas Mszy o godz. 8.30,
10.30 i 12.00 a wieczorem od 16.45 do 17.00 (sporadycznie podczas Mszy
św. wieczornej w niedzielę).

Kancelaria Parafialne

Kancelaria czynna od poniedziałku do soboty po Mszy wieczorne
ok. 17.30 a miesiącach maj, czerwiec i październik po nabożeństwach ok.
18.00. W niedzielę nieczynna chyba, że drobne sprawy np. intencje,
zaświadczenia lub ustalenie terminów. Zawsze można umówić się
telefonicznie: 607602705.

——————————–

14 lipca 2024

1. Codziennie o godz. 16.30 – Różaniec w intencji pokoju na świecie w Polsce, w Ziemi Świętej i w Ukrainie.
  2. Zapraszamy na Koncerty Międzynarodowego Festiwalu “36. Muzyczne Lato Miasto-Ogród Sokolniki 2024”.  Patronat Honorowy nad festiwalem objęli: Kardynał Metropolita Łódzki  oraz Marszałek Województwa Łódzkiego. Tegoroczny festiwal podkreśla ustanowienie przez Sejm RP roku 2024 Rokiem Rodziny Ulmów oraz że świętujemy 10 Lat Kanonizacji Jana Pawła II – Patrona Rodzin. Motywem przewodnim koncertów festiwalowych będą muzykujące rodziny. Dzisiaj o godz. 18.00 – 14. 07 o godz. 18.00. Koncert Łódzkich Kameralistów – Muzyczne Rodziny pod Patronatem Rektora Politechniki Łódzkiej -prof. Krzysztofa Jóźwika wystąpią: Konrad Boniński – trąbka, Agata Górska-Kołodziejska – fortepian, Agata Kalińska-Bonińska – fortepian; The Wieniawski String Quartet: Ryszard Osmoliński, Monika Osmolińska skrzypce, Róża Wilczak – altówka, Marcin Bańczyk – wiolonczela. Zapraszamy.
  3. Już dzisiaj zapowiadamy, że poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce za tydzień w niedziele 21 lipca po wszystkich Mszach Świętych.
  4. Dzisiaj w niedzielę 14 lipca przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  5. Zapowiedzi przedślubne (7 i 14 lipca): Jakub Adam Milczarek kawaler z parafii tutejszej i Armanda Handrych z parafii tutejszej.