Projekcja filmu "Ja jestem" - zwiastun

Projekcja odbyła się : 05.1.2013 r. (Niedziela), film dok. „JA JESTEM”

Produkcja: Polska

Reżyseria: Lech Dokowicz, Maciej Bodasiński

muzyka: Michał Lorenc

zdjęcia: Lech Dokowicz , Maciej Bodasiński

"Ja Jestem" opowiada o cudzie obecności Jezusa w Eucharystii. Przedstawia autentyczne historie ludzi, którzy doświadczyli przemiany w życiu za sprawą głębokiego zetknięcia z tajemnicą Eucharystii oraz pokazuje, jak te wydarzenia wpłynęły na ich dalsze życie. Zdjęcia do tego obrazu robione były na pięciu kontynentach. Tytuł dokumentu, którego główną postacią jest Jezus Chrystus, w postaciach Chleba i Wina, brzmi "JA JESTEM", bo to w Najświętszym Sakramencie Jezus Chrystus jest namacalnie obecny cały czas wśród nas.

To film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Pokazuje kim Jest, jaki Jest, o czym myśli, co jest dla niego ważne. Pan Jezus wyjaśnia dlaczego Jest obecny w Hostii, w tym kawałku chleba, podpowiada jak można go spotkać.

To nasz najważniejszy film. Jezus chce być Bogiem z nami, a nie zamkniętym więźniem tabernakulum. Wystarczy – odczuliśmy to bardzo mocno w czasie realizacji filmu – otworzyć Jezusowi drzwi kościoła. Wszędzie tam, gdzie wypuścimy Go na ulice, dokonuje się rewolucja – opowiadają twórcy filmu.

Ten film naprawdę rzuca na kolana przed Najświętszym Sakramentem.

To film przez, który mówi sam Jezus Chrystus. Gdy go obejrzysz żadna msza, żadna adoracja nigdy nie będzie już taka sama. Poniżej zwiastun filmu.

Tu jesteś: Parafia Ogłoszenia Wydarzenia archiwalne Projekcja filmu "Ja jestem" - zwiastun