logo2_1.jpg

Rozpoczęcie Misji Miłosierdzia Bożego


Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego

W sobotę 10 listopada w naszej partii rozpoczęły się Misje Miłosierdzia.  O godzinie 17.30 dźwięk strażackiej syreny i warkot motorów oznajmiał, iż cudowny obraz zbliża się do Sokolnik. Przekazaniu obrazu towarzyszył Ksiądz Biskup Marek Marczak, rekolekcjonista Ks. Marian Kozina, Proboszcz Piotr May – Majewski
Obraz Jezusa Miłosiernego  i relikwie Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej żegnał proboszcz partii Wniebowzięcia NMP, Św. Anny i Św. Wojciecha w Parzęczewie  Ks. Jerzy Serwik.
Obraz w asyście Żywej Róży, Ministrantów, Domowego Kościoła, Skautów Europy i tłumów parafian trafił na ołtarz naszego kościoła. Przywitała go uroczysta msza święta celebrowana przez Biskupa Marka i obecnych na uroczystości księży.
Do soboty 17 listopada 2018 roku mamy szansę uczestniczyć w tym niezwykłym spotkaniu z Jezusem. Postarajmy się odwiedzić naszą świątynie wziąć udział  w tych wyjątkowych  rekolekcjach, choć przez chwilę zagłębić  się w modlitwie i wyznać przed cudownym wizerunkiem Jezusa Miłosiernego: ,,Jezu ufam Tobie”.


10-17 Listopada - Misje Miłosierdzia
 
Tu jesteś: Parafia Ogłoszenia Wydarzenia archiwalne Rozpoczęcie Misji Miłosierdzia Bożego